Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Molendini - oleje tłoczone na zimno - z miłości do natury…

Wytwarzanie olejów jest naszą pasją, w którą wkładamy całe serce, by powstał wartościowy produkt, zawierający maksymalną ilość składników odżywczych i witamin. Posiadamy własną olejarnię, dzięki czemu, od początku do końca, czuwamy nad całym procesem pozyskiwania, dbając, by nasz olej był NAJWYŻSZEJ jakości. Wyznajemy zasadę, że nie marnujemy niczego, co uzyskujemy w trakcie produkcji z nasion pierwszego gatunku. Dlatego też stale poszerzamy asortyment, wykorzystując w pełni wyselekcjonowane i wysokooczyszczone ziarna.

Nasze oleje zimnotłoczone… samo zdrowie!

Oleje tłoczone na zimno otrzymuje są za pomocą metody tłoczenia mechanicznego w odpowiednio zaprojektowanej prasie ślimakowej, w której temperatura tłoczenia nie przekracza 40 stopni Celsjusza. Dzięki utrzymaniu takiej temperatury tłoczenia uzyskujemy olej mający cechy oleju dziewiczego. Olej dziewiczy to taki, który po wytłoczeniu z rośliny oleistej ma dokładnie taki sam skład biochemiczny jaki zawarty jest w danych nasionach. Nasze oleje są 100% naturalne, nieoczyszczane, niefiltrowane i nierafinowane, nie zawierają żadnych konserwantów ani sztucznych dodatków. Zachowują wszystkie swoje odżywcze i biologiczne właściwości, zawierając maksymalną ilość składników pozytywnie wpływających na organizm.

Oleje tłoczone na zimno w odróżnieniu od tych rafinowanych, posiadają przyjemny smak i aromat, a przede wszystkim cechują się działaniem prozdrowotnym. Dzięki temu stają się doskonałym dodatkiem do wielu potraw, a przede wszystkim - pełnowartościowym i naturalnym produktem wykorzystywanym do samoleczenia oraz kuracji w wielu chorobach i dolegliwościach.

Gwarantujemy najwyższą jakość

Dbamy o to, aby nasze oleje zaraz po wytłoczeniu były przechowywane w temperaturze od 4-10 stopni Celsjusza. Chronimy je przed dostępem światła i powietrza. Oleje wysyłamy Klientom w specjalnych pojemnikach termoizolacyjnych, dzięki czemu podczas transportu zachowują odpowiednią temperaturę. Oleje tłoczymy zawsze na bieżąco i w małych ilościach. Wszyscy nasi Klienci zarówno lokalni jak i zamawiający z dalszych regionów Polski otrzymują oleje z datą produkcji nie starszą jak 2-3 dni. Zazwyczaj jednak oleje tłoczone są z dnia na dzień, pod konkretne zamówienie klienta.

Z myślą o Tobie, Drogi Kliencie!

Mając na uwadze rosnące potrzeby naszych Klientów, cały czas rozwijamy się i wzbogacamy nasz asortyment. Najwyższej jakości oleje tłoczone na zimno, wartościowe ziarna i mąki, bogate w cenne składniki kosmetyki oraz poduszki o właściwościach zdrowotnych łączy to, że są w pełni naturalne, nie zawierają sztucznych substancji, a przede wszystkim w doskonały sposób wpływają na zdrowie i urodę.

Pracując z pasją i zaangażowaniem dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zyskały Państwa uznanie. Doskonała jakość, tłoczenie zawsze na bieżąco, profesjonalizm oraz perfekcja w działaniu są tym, co nas wyróżnia. Natomiast wciąż poszerzające się grono zadowolonych Klientów Olejarni OLIMP jest dla nas najlepszym dowodem na to, że nasze produkty są wyjątkowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl